• Zwrot do 30 dni
  • Darmowa dostawa od 99 zł
  • Wysoka jakość obsługi klienta
  • Fachowa pomoc

Interfejs diagnostyczny • Diagnostyka samochodowa

W dobie samochodów, w których układy elektroniczne sterują niemal każdą funkcją, poprawna diagnostyka usterek jest możliwa tylko dzięki odpowiednim sprzętom i programom. Dlatego podstawowym wyposażeniem każdego warsztatu powinien być interfejs diagnostyczny oraz programy serwisowe do samochodów. Każda marka wymaga odrębnego podejścia, dlatego program do diagnostyki samochodu musi być dopasowany do konkretnego pojazdu.

Na czym polega diagnostyka samochodowa? Programy skanują podzespoły pojazdu, a interfejsy informują o wynikach badania. Mechanicy zwykle naprawiają auta bez względu na producenta, dlatego najlepszy w tym przypadku okazuje się interfejs diagnostyczny do wszystkich marek wraz z odpowiednim oprogramowaniem. W interfejs i program do diagnostyki samochodowej może się jednak również zaopatrzyć sam kierowca – wówczas korzystniejszy będzie zakup dedykowanego danej marce zestawu.

W naszej ofercie znajdziesz rozmaite programy i interfejsy diagnostyczne przeznaczone do użytku profesjonalnego i amatorskiego. Z obsługą tych zaawansowanych systemów poradzi sobie nawet laik. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na interfejs diagnostyczny uniwersalny, czy też produkt do konkretnej marki, kupując u nas, nie musisz obawiać się o jakość!

Interfejsy i programy diagnostyczne do użytku indywidualnego i w warsztacie. Szeroki wybór od urządzeń uniwersalnych dla systemu OBDII do serwisowych interfejsów dedykowanych do danej marki jak MaxiEcu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl