• Zwrot do 30 dni
  • Darmowa dostawa od 99 zł
  • Wysoka jakość obsługi klienta
  • Fachowa pomoc

Antyradary

Fotoradary to prawdziwa zmora wielu kierowców, szczególnie tych, którzy spędzają za kółkiem dużo czasu. Antyradary to urządzenia, które pozwalają uniknąć przykrych niespodzianek na drodze. W jaki sposób? Antyradar ostrzega przed zbliżającą się kontrolą prędkości, a więc uniknąć mandatu. Dzięki temu wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa podczas jazdy. To jego podstawowa funkcja, jednak nowoczesne urządzenia tego typu niosą za sobą także szereg innych korzyści.

Najlepsze antyradary Yanosik i Whistler

Najlepsze antyradary to wszechstronni asystenci kierowcy. Informują bowiem nie tylko o fotoradarach, ale też o innych utrudnieniach – np. wypadkach czy tradycyjnej kontroli prędkości. Takimi funkcjami dysponuje m.in. firmowany marką Yanosik antyradar GTR z szeregiem udogodnień. Wykorzystuje on najpopularniejszy oraz całkowicie legalny system wspierania kierowców w Polsce, ma wbudowaną nawigację GPS, a ponadto umożliwia ekonomiczną i ekologiczną eksploatację samochodu, kontrolując styl jazdy. Antyradar janosik to jedna z naszych najpopularniejszych propozycji, jednak warto zwrócić uwagę również na antyradar Whistler o wysokiej funkcjonalności i niezawodności.

Badania wykazują, że antyradary samochodowe zwiększają bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Polecamy nasze urządzenia, dzięki którym unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek i zagrożeń w trasie.

Urządzenia, które skutecznie pozwolą na uniknięcie mandatu i bezpieczną jazdę. Szeroki wybór modeli dostosowany do upodobań każdego kierowcy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl