• Zwrot do 30 dni
 • Darmowa dostawa od 99 zł
 • Wysoka jakość obsługi klienta
 • Fachowa pomoc

Yanosik GTR Ultra + 3 lata Abonamentu + kubek Yanosik

Kod produktu: yanosik-gtr-ultra--kubek
Producent: Yanosik
Cena: 1 408,00 zł 1408.00
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość
-
+
szt.
Zyskujesz 1 408 pkt [?]

Opis

Yanosik to najskuteczniejszy i w 100% legalny komunikator, który informuje kierowców o aktualnej sytuacji na drodze. Za pomocą komunikatów dźwiękowych i graficznych otrzymujesz informację o zbliżaniu się do m.in.: fotoradarów, kontroli prędkości, miejsc wypadków i różnych utrudnień drogowych. 

Z systemu Yanosik korzysta już ponad 1,5 mln kierowców miesięcznie, a co 3 sekundy pojawia się nowe zgłoszenie! Dołącz do największej społeczności kierowców w Polsce, która wzajemnie wspiera się na drogach. 

Co zyskujesz z Yanosik GTR?

 • jesteś informowany o aktualnej sytuacji na drodze,

 • dzięki wskaźnikowi ekojazdy sprawdzasz i optymalizujesz swój styl jazdy, oszczędzając na paliwie i naprawach,

 • jesteś informowany o ograniczeniu prędkości na każdym odcinku pokonywanej trasy,

 • dzięki wbudowanemu modułowi GPS otrzymujesz informacje o swojej aktualnej pozycji,

 • płacisz za parkowanie w strefie bez konieczności szukania parkomatu i drobnych w portfelu,

 • jeśli jesteś fanem jednośladów korzystasz ze specjalnego rodzaju interfejsu ułatwiającego korzystanie z urządzenia podczas jazdy na motocyklu,

 • otrzymujesz podsumowanie trasy - iliczbę przejechanych km, czas, średnią prędkość, a także liczbę zdarzeń z Yanosika.

Nowość - Zapłać za postój w strefie szybko i wygodnie – Yanosik GTR informuje o strefie płatnego parkowania, obowiązujących godzinach i opłatach, wraz z możliwością zapłacenia za postój w ponad 50 miastach.

Yanosik GTR nie wymaga montażu, zasilany jest przy pomocy złącza microUSB. Do każdego urządzenia dołączany jest GRATIS adapter umożliwiający podłączenie Yanosika GTR do gniazda zapalniczki samochodowej. Co istotne, urządzenie poiada wbudowaną baterię, która pozwala mu na pracę również przy kilkuminutowych przerwach w zasilaniu (np. przy przepinaniu w samochodzie).

Yanosik GTR - to najnowszy model najpopularniejszego asystenta kierowcy w Polsce. Mnóstwo nowych funkcji, między innymi informacje o strefach parkowania, ograniczeniach prędkości itp. Yanosik GTR to łatwe w obsłudze urządzenie, które informuje nas o patrolach policji, fotoradarach, wypadkach, remontach. Wszystko w sposób legalny i bez wulgaryzmów z CB Radia. Wbudowany GPS, wbudowana karta SIM - wszystko zintegrowane, by działało bez żadnych problemów, szybko i łatwo. Motocykliści mogą włączyć kolorowe komunikaty, by lepiej widzieć ostrzeżenie. W Yanosiku GTR każdy komunikat ma inny kolor, więc od razu wiadomo o jakie ostrzeżenie chodzi. Nie trzeba się przyglądać ekranowi!

Mnóstwo nowych funkcji:

- Strefy Parkowania - od teraz będziesz wiedział, czy jesteś w Strefie Płatnego Parkowania, w jakich godzinach pobierane są opłaty i w jakiej wysokości
- EcoDriving - pokaże nam czy nie mamy za ciężkiej nogi i czy dla dobra portfela nie powinniśmy jechać spokojniej
- Ograniczenia prędkości - od teraz wiesz z jaką prędkością należy jechać, by nie narazić się na wysoki mandat
- Podsumowanie dobowe trasy - wszystkie informacje z całego dnia w jednym miejscu.
- Nowy tryb motocyklowy - który jeszcze lepiej ostrzega przed zagrożeniami na drodze.

Urządzenie Yanosik GTR Ultra posiada 3 letni abonament w cenie.

Jak to działa? Inny użytkownik zauważa patrol lub wypadek i natychmiast zgłasza to zdarzanie za pomocą Yanosika, kolejna osoba, kiedy znajdzie się w tym miejscu otrzymuje ostrzeżenie. Jeżeli zdarzenie się zgadza, może dokonać potwierdzenia i użytkownik zgłaszający otrzymuje punkt do rekomendacji. Dodatkowo, Yanosik ma bazę działających fotoradarów i kamer na skrzyżowaniach - już nigdy nie otrzymasz mandatu!

Yanosik GTR to współczesny odpowiednik CB Radia - dzięki kilkumilionowej społeczności, ostrzega o wypadkach, informuje o patrolach policji, fotoradarach, kontrolach Inspekcji Ruchu Drogowego. Czytelny 2,4 calowy wyświetlacz pokazuje w formie graficznej wszystkie ostrzeżenia, a także prędkość pojazdy czy ilość użytkowników online. Urządzenie w pełni zastępuje aplikację telefoniczną Yanosik, a wygodne przyciski pozwalają na jeszcze sprawniejsze zgłaszanie i potwierdzanie informacji.
 
Ergonomiczne, podświetlane i duże przyciski pozwalają bezproblemowo obsługiwać Yanosika GTR. Mamy możliwość szybkiego zgłoszenia kontroli prędkości, kontroli ITD, nieoznakowanego patrolu, wypadku lub innego zdarzenia. Kolejne dwa osobne przyciski pozwalają na potwierdzanie zgłoszenia lub jego odwołanie. Pod ekranem dodano 3 przyciski funkcyjne, którymi zmienia się głośność lub jasność ekranu.
 
Specjalny tryb motocyklowy pozwala na wyświetlanie komunikatów w różnych kolorach, tak by były bardziej widoczne dla motocyklisty.
 
Yanosik GTR zasilany się z gniazda zapalniczki - kabel zasilający jest również w zestawie. Dzięki wbudowanemu GPSowi, urządzenie wykrywa dłuższy brak ruchu i automatycznie się wyłącza. Analogicznie, po wykryciu ruchu, Yanosik zaczyna pracę. Wbudowana bateria służy do podtrzymywania napięcia w momencie przepinania urządzenia.
 
Yanosik GTR posiada wbudowaną kartę SIM!
 
Tylko u nas, klienci wraz z urządzeniem Yanosik GTR otrzymują gratisy: kubek, smycz oraz naklejkę Yanosik.
 
W zestawie znajduje się:
- urządzenie Yanosik GTR
- ładowarka do gniazda zapalniczki
- estetyczne pudełko
- kubek - gratis od AutoMotoHit
- smycz Yanosik - gratis od AutoMotoHit
- naklejka Yanosik - gratis od AutoMotoHit

Specyfikacja techniczna:

 • wys. szer. gł. - 100 mm x 59 mm x 17 mm,

 • wbudowany odbiornik GPS,

 • wbudowany odbiornik GPRS,

 • kolorowy wyświetlacz 2,4'',

 • podświetlane przyciski.

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl