• Zwrot do 30 dni
  • Darmowa dostawa od 99 zł
  • Wysoka jakość obsługi klienta
  • Fachowa pomoc

Miernik lakieru

Polska jest krajem, w którym od lat bardzo popularny jest handel samochodami używanymi. Kupując auto z drugiej ręki, nigdy nie masz jednak pewności co do jego przeszłości. Pomocne w zdemaskowaniu nieuczciwych sprzedawców są przede wszystkim mierniki lakieru. Te niewielkie urządzenia są bardzo czułe, przez co mogą wykryć grubość powłoki lakierniczej. Informuje to o wszelkich pracach lakierniczych i blacharskich, które były przeprowadzane przy pojeździe.

Miernik grubości lakieru jest niezwykle ważnym urządzeniem dla wszystkich osób, które planują kupno samochodu lub motocykla pochodzącego z rynku wtórnego. Warto pamiętać, że nawet w przypadku pojazdów krajowych, ustalenie historii napraw nie zawsze jest możliwe. Wykrycie dużych napraw blacharskich za pomocą mierników lakieru dostępnych w naszym sklepie jest niezwykle proste i szybkie, dzięki czemu możemy uchronić się przed zakupem pojazdu powypadkowego, którego reperacja będzie bardzo kosztowna, a użytkowanie może być niebezpieczne.

Czujniki lakieru - Szeroki asortyment

Oferujemy czujniki lakieru charakteryzujące się kompaktowymi rozmiarami, solidną i wytrzymałą obudową, gwarantującą długą żywotność oraz bardzo niską wagą, zapewniającą pełną mobilność urządzenia. Ponadto, w tej kategorii znajdują się modele z dodatkową funkcjonalnością w postaci generowania raportów wykrywania nieoryginalnych części karoserii oraz autokalibracją. Co więcej, mierniki dostępne w naszym sklepie charakteryzują się szerokim zakresem temperatury roboczej, gwarantującym precyzyjne pomiary w praktycznie każdych warunkach. Dodatkowo, dzięki niezwykle szybkim pomiarom, użytkownik jest w stanie w kilka minut dokładnie sprawdzić i ocenić nawet bardzo duże samochody, tym samym mogąc podjąć słuszną decyzję zakupową.

Mierniki grubości lakieru - Dla profesjonalistów i amatorów

Nasza oferta obejmuje mierniki lakieru samochodowego przeznaczone do profesjonalnego użytku. Dzięki temu są niezawodne, szybkie i wygodne w użyciu. Wystarczy przyłożyć sondę do karoserii. Odczyt wyniku odnotowanego przez miernik do lakieru odbywa się na wbudowanym wyświetlaczu lub w dedykowanej aplikacji.

Nawet zaawansowany miernik lakieru to niewielki wydatek w porównaniu z możliwościami, jakie oferuje. To urządzenie niezbędne dla wszystkich tych, którzy skupują i sprzedają używane samochody, a także dla warsztatów i stacji diagnostycznych. Każdy miernik grubości lakieru z naszej oferty radzi sobie z rozpoznawaniem stanu karoserii, niezależnie od tego, z jakiego materiału wykonane jest nadwozie i jakimi powłokami zostało pokryte.

U nas kupisz mierniki grubości lakieru, z sondą i bez, do aluminium, stali i stali ocynkowanej. Modele z sondą kulkową, oraz modele smartPTG z aplikacją na smartfony. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl