• Zwrot do 30 dni
  • Darmowa dostawa od 99 zł
  • Wysoka jakość obsługi klienta
  • Fachowa pomoc

Miernik lakieru

Polska jest krajem, w którym od lat bardzo popularny jest handel samochodami używanymi. Kupując auto z drugiej ręki, nigdy nie masz jednak pewności co do jego przeszłości. Pomocne w zdemaskowaniu nieuczciwych sprzedawców są przede wszystkim mierniki lakieru. Te niewielkie urządzenia są bardzo czułe, przez co mogą wykryć grubość powłoki lakierniczej. Informuje to o wszelkich pracach lakierniczych i blacharskich, które były przeprowadzane przy pojeździe.

Nasza oferta obejmuje mierniki lakieru samochodowego przeznaczone do profesjonalnego użytku. Dzięki temu są niezawodne, szybkie i wygodne w użyciu. Wystarczy przyłożyć sondę do karoserii. Odczyt wyniku odnotowanego przez miernik do lakieru odbywa się na wbudowanym wyświetlaczu lub w dedykowanej aplikacji.

Nawet zaawansowany miernik lakieru to niewielki wydatek w porównaniu z możliwościami, jakie oferuje. To urządzenie niezbędne dla wszystkich tych, którzy skupują i sprzedają używane samochody, a także dla warsztatów i stacji diagnostycznych. Każdy miernik grubości lakieru z naszej oferty radzi sobie z rozpoznawaniem stanu karoserii, niezależnie od tego, z jakiego materiału wykonane jest nadwozie i jakimi powłokami zostało pokryte.

U nas kupisz mierniki grubości lakieru, z sondą i bez, do aluminium, stali i stali ocynkowanej. Modele z sondą kulkową, oraz modele smartPTG z aplikacją na smartfony. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl