• Zwrot do 30 dni
  • Darmowa dostawa od 99 zł
  • Wysoka jakość obsługi klienta
  • Fachowa pomoc

Diagnostyka silnika OBDII OBD2

Wiele funkcji współczesnych samochodów sterowanych jest komputerowo. Oznacza to, że rozpoznanie pewnych usterek jest niemożliwe bez odpowiedniego oprogramowania. Zaawansowanymi stacjami diagnostycznymi dysponują warsztaty, jednak nie każdy kierowca ma ochotę płacić mechanikowi za każdym razem, gdy na desce rozdzielczej zaświeci się kontrolka „check engine”. Interfejs OBD 2 (lub OBD II) to sposób na samodzielne sprawdzenie silnika. Wystarczy podłączyć kabel OBD2 do odpowiedniego złącza w samochodzie, by poznać kod błędu lub skasować go z rejestru. Zawarty w systemie OBD2 program pozwala też na dokonywanie innych czynności – m.in. uzyskanie dostępu do danych komputera pokładowego na temat spalania i pracy poszczególnych komponentów napędu.

Nasza oferta obejmuje urządzenia OBD 2 dostępne w różnych wariantach – zarówno tym standardowym, jak i rozbudowanym o dodatkowe funkcje. Dużym zainteresowaniem cieszą się szczególnie systemy OBD2 Wi-Fi / Bluetooth, które bezprzewodowo łączą się z urządzeniami mobilnymi czy komputerem. Wybierasz się w trasę, chcesz kupić używane auto, a może po prostu zależy Ci na samodzielnej kontroli swojego pojazdu? Urządzenia do diagnostyki w standardzie OBD II są dla Ciebie!

Interfejsy i oprogramowanie służące do diagnostyki silnika w systemie OBD2/EOBD2. Pozwalają między innymi na szybkie sprawdzenie kontrolki check engine w samochodach benzynowych po 2001 roki i dieslach po 2004 roku. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl