• Zwrot do 30 dni
  • Darmowa dostawa od 99 zł
  • Wysoka jakość obsługi klienta
  • Fachowa pomoc

Stayhold - czyli doskonały samochodowy organizer

Stayholdy to jedne z najlepszych organizerów do bagażnika samochodowego na rynku. Proste w konstrukcji i działaniu, solidnie wykonane, a przeróżnych barwach, które trafią w różne gusta. W ofercie są zarówno modele na rzep, jak i specjalne modele o nazwie "sidekick" z kolcami, które nadają się również na gumowe powierzchnie. Postaramy się pomóc wybrać najlepszy produkt do danego zastosowania. 

Modele na rzep idealnie nadają się do materiałowego wykończenia bagażnika. Mocne rzepy przyczepiają się do powierzchni materiałowej i sztywno trzymają ładunek. Dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach.

Niestety nie wszyscy mają w swoich samochodach bagażnik wykończony materiałem, bardzo często korzystamy z gumowych mat, lub mat z materiału tapicerskiego o krótkim włosiu, które uniemożliwia zadziałanie rzepu. W takim przypadku idealnych rozwiązaniem będzie model ze specjalnymi wypustkami. Ładunek przewozi się w trochę inny sposób niż w przypadku rozwiązań na rzep. Torbę na zakupy kładzie się na spodniej części holdera, dzięki temu wypustki są przyciskane do podłoża i uniemożliwiają poruszanie się ładunku. Proste rozwiązanie, które pozwoli uniknąć zakupów rozrzuconych po bagażniku.

 

 

Wszystkie organizery i stayholdy znajdziecie w naszym sklepie w specjalnej kategorii: https://automotohit.pl/Organizery-samochodowe

Jeżeli nie jesteście pewni, zapraszamy do naszego biura w Skórzewie pod Poznaniem - pokażemy Wam stayholdy i dobierzemy najlepsze do bagażnika Waszego samochodu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl