• Zwrot do 30 dni
  • Darmowa dostawa od 99 zł
  • Wysoka jakość obsługi klienta
  • Fachowa pomoc

POLSKI PROGRAM DO DIAGNOSTYKI SAMOCHODOWEJ SDPROG

Niewątpliwą zaletą SDPROGa jest całkowicie polski interfejs – jeżeli obce ci angielskie nazewnictwo, nawet nie szukaj innych rozwiązań, bierz SDPROGa. Ten program to nie tylko suche komunikaty o błędzie silnika, ale także dużo pomocnych wskazówek jak daną usterkę naprawić. Z tego powodu warto mieć właśnie polski program, nawet osoby z dobrą znajomością angielskiego, mogą nie wychwycić niuansów technicznego języka. W przypadku SDPROGa to nie problem, bo wszystko mamy po polsku.

To co najbardziej spodobało nam się w przypadku SDPROGa, to jedna cena za kilka wersji programu. Kupujecie raz i macie wersję na PC Windows, Android a w przyszłości również na iPhone. W chwili obecnej cena programu to około 79 złotych – w porównaniu do innych programów to niewiele – PCMSCAN kosztuje w granicach 650 złotych, a jest to tylko wersja na Windowsa. Tak, wiemy, że odezwą się zaraz zwolennicy pirackich wersji, lub ludzie, którzy otrzymali już wersje z generatorami keyów z Allegro – cóż, skądś muszą się brać ofiary kradzieży pieniędzy z banków, kradzieży numerów kart kredytowych, bądź włamań na różne internetowe konta, łącznie z kradzieżą danych osobowych do wyłudzenia kredytu. Z komputerem powinno być jak z domem, podejrzanego i obcego typa nie wpuszcza się do mieszkania, tylko dlatego, że powie, że za darmo naprawi nam kran 🙂

Wracając do SDPROGa – kupując go legalnie, macie pewność dożywotnich darmowych aktualizacji. To ważne, bo SDPROG to program, który ciągle jest dopracowywany, a obsługa kolejnych marek samochodów udoskonalana. 

W chwili obecnej, SDPROG działa ze skanerami OBD2 na Bluetooth, WiFi (wymagany dla iPhone oraz Huawei) oraz USB - polecamy model Vgate iCar 2 oraz skanery ELM327 na USB (skaner na USB działa tylko z Windows). Jeżeli macie laptopa z wbudowanym bluetooth, to oczywiście możecie na Windowsie używać również skanera Vgate z bluetooth tak samo jak na telefonie z Androidem.

SDPROG bezbłędnie wyłapywał zainicjowane przez nas błędy, ogromną zaletą jest to, że oprócz samego błędu pokazuje możliwe przyczyny usterki. Dzięki temu, na starcie mamy do sprawdzenia kilka szybkich punktów, które mogą nam ułatwić naprawę. Czy za każdym razem zadziała to bezbłędnie? Tego nie wiemy, ale w wielu przypadkach zaoszczędzi to każdemu użytkownikowi samochodu sporo nerwów i pieniędzy. Jeżeli sami nie usuniecie usterki, to i tak warto wiedzieć jaki błąd silnika nam się wyświetla – nieuczciwi mechanicy byli i będą, a wiedza o przyczynie błędu może uchronić nas przed oszustwem.

To również świetne rozwiązanie dla samych mechaników, którzy nie dysponują drogimi komputerami samochodowymi za kilka tysięcy złotych, a dorabiają sobie naprawą aut. Wreszcie, jeżeli kupujecie używany samochód, a sprzedający zapewnia was, że ta kontrolka to nic takiego, a samochód jest bezwypadek, to w 5 minut możecie mu udowodnić, że ta kontrolka, to jednak coś poważnego 🙂

SDPROG jest cały czas rozwijany, oprócz wymienionych zmian, ma również pojawić się nowa szata graficzna, która obecnie jest nieco surowa, ale może dzięki temu bardziej czytelna. Pamiętajcie tylko, że SDPROG to program do systemu OBDII - a nie system serwisowy. OBDII ma dostęp głównie do błędów silnikowych, czyli np. odpadają adaptacje, czy odczyt błędów bezpieczeństwa jak poduszki, hamulce. 

W razie czego dzwońce do nas, wyjaśnimy :) 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl