• Zwrot do 30 dni
  • Darmowa dostawa od 99 zł
  • Wysoka jakość obsługi klienta
  • Fachowa pomoc

SDPROG - co to jest i do czego służy?

Program diagnostyczny SDPROG - co to jest?

SDPROG jest programem diagnostycznym do błędów silnikowych, czyli do systemu OBDII. SDPROG to polski program, więc na pewno stanowi to ułatwienie dla wielu osób. SDPROG działa w taki sposób, że pozwala połączyć się z systemem OBDII komputera pojazdu, wymaga odpowiedniego interfejsu do systemu OBDII.

Do czego służy SDPROG?

Jak działa SDPROG? Do czego służy? SDPROG poprzez odpowiedni interfejs diagnostyczny łączy się z pojazdem i pozwala na odczyt i skasowanie błędów silnikowych. SDPROG lub jakikolwiek inny program do systemu OBDII, jest programem, który warto posiadać. Podczas wakacji czy codziennej jazdy, błąd silnikowy może zawsze się zapalić, więc na pewno przyda się każdemu kierowcy. Kasowanie błędów to coś z czym każdy kierowca miał do czynienia, lepiej to robić samodzielnie niż płacić duże pieniądze w warsztacie za samo kasowanie błędów. 

Jaki interfejs do SDPROG?

Jaki interfejs do SDPROG? Najlepiej kupić interfejs iCar 2 na bluetooth lub na Wifi. Są to najpopularniejsze interfejsy na rynku, niezawodne i bardzo wygodne w obsłudze. Bez problemu współpracują z najpopularniejszym polskim programem na rynku, czyli z SDPROGiem. 

SDPROG na Androida

SDPROG Android jest dostępny w Google Play. By zainstalować SDPROG na Androidzie, wystarczy wejść na sklepu google play i wyszukać program SDPROG. Klikamy zainstaluj i po chwili mamy program zainstalowany na telefonie. Oczywiście, przy pierwszym uruchomieniu program zapyta o licencję i należy wtedy wpisać klucz licencyjny. 

SDPROG - licencja na kod aktywacyjny

Klucz aktywacyjny, czyli tzw. kod aktywacyjny  to ciąg znaków i liczb, które wpisujemy w odpowiedniej rubryce w programie SDPROG, by uruchomić licencję na program. Licencja na SDPROG jest dożywotnia i pozwala na instalację programu na trzech urządzeniach. Klucz licencyjny można kupić elektronicznie, lub osobno, z płytą i interfejsem. Oczywiście na Androida płyta nie jest potrzebna, ale chodzi o kod licencyjny, który jest w pudełku z płytą. Jeżeli sprzedamy dany telefon, wystarczy odinstalować SDPROG i zainstalować go na nowym urządzeniu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl