• Zwrot do 30 dni
  • Darmowa dostawa od 99 zł
  • Wysoka jakość obsługi klienta
  • Fachowa pomoc

Miernik lakieru MGR 11 S AL - najpopularniejszy do stali i aluminium

Miernik MGR 11 S AL to jeden z najpopularniejszych mierników grubości lakieru na polskim rynku - ta świetna konstrukcja cały czas bije rekordy popularności w sprzedaży. Dlaczego klienci tak często wybierają ten model? Skąd taka popularność? 

Miernik grubości lakieru MGR 11 S AL to jeden z najpopularniejszych mierników na polskim rynku. W pełni polski produkt, wymyślony przez polskich inżynierów, przez ostatni okres czasy zyskiwał na niesamowitej popularności. Za co jest tak ceniony przez polskich konsumentów? Przede wszystkim jest to niezawodna i sprawdzona konstrukcja. Reklamacje to praktycznie rzadkość - dzięki czemu, nawet w czasie intensywnego użytkowania pracuje bez problemów. 

MGR 11 S AL jest również miernikiem niezwykle wygodnym w użytkowaniu. Do pomiaru służy nam sonda połączona z miernikiem wygodnym przewodem. Takie rozwiązanie pozwala nam swobodnie prowadzić pomiary, a przy okazji możemy pokazywać innym osobom wyniki na podświetlonym, dużym ekranie. W przypadku innych producentów, często ekrany są mało czytelne i niewyraźne - w przypadku MGR 11 S AL wyeliminowano ten problem całkowicie. 

Klienci oprócz podświetlenia ekranu, chwalą sobie również wbudowaną latarkę led - dzięki czemu pomiary możemy przeprowadzać przy słabszym oświetleniu, w garażach, itp. To znaczne zwiększa wygodę użytkowania i uniwersalność miernika. 

MGR 11 S AL to miernik, który pozwala mierzyć grubość powłoki lakierniczej zarówno na stali, stali ocynkowanej, ale również na aluminium. Niektóre marki stosują aluminiowe rozwiązania - część masek samochodowych wykonana jest z aluminium. Miernik sam rozpoznaje badaną powierzchnię, wyświetlając przy tym stosowny komunika. Od razu wiemy, czy badamy stal, czy aluminium. 

Miernik, teraz wraz ze specjalnym etui, możecie kupić w naszych sklepie z darmową dostawą - wystarczy kliknąć tutaj: MGR 11 S AL.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl