• Zwrot do 30 dni
  • Darmowa dostawa od 99 zł
  • Wysoka jakość obsługi klienta
  • Fachowa pomoc

Organizer samochodowy do bagażnika - zobacz nasze propozycje!

Organizery do bagażnika samochodowego

  

Organizery do bagażnika samochodowego muszą przede wszystkim spełniać swoje zadanie. Zapewne mieliście do czynienia z wieloma organizerami do bagażnika, które nie pełniły swojej funkcji. Porozrzucane zakupy, szczególnie w dużych samochodach marki SUV to dla wielu normalny widok, a wcale nie musi tak być. Organizery tak jak każdy produkt, może być konstrukcją bardziej lub mniej udaną. Przy wyborze powinniśmy się kierować funkcjonalnością, ale także rodzajem podłoża jakie mamy w bagażniku. 

 

Organizery do samochodu do bagażnika, można podzielić na kilka typów:

 

  • organizery samochodowe miękkie, z reguły na rzep
  • organizery samochodowe usztywnione, w formie przegródek
  • organizery samochodowe przytrzymujące np. siatkę z zakupami
  • wszelkie haki i zawieszki, montowane w różny sposób w bagażniku

 

Najbardziej wszechstronne są wszelkie organizery przytrzymujące, bo nie ma tu znaczenia kształt przewożonego bagażu. Może to być zarówno półka z Ikei lub siatka zakupów z Lidla. Po prostu stawiamy zakupy w bagażniku i przystawiamy stojak. W produkcji tego typu uchwytów, przoduje irlandzka firma Stayhold. Twórcy tych organizerów stwierdzili to co my na początku artykułu, na rynku jest całe mnóstwo organizerów do bagażnika samochodu, które nie spełniają swoich funkcji. Całe szczęście, że udało im się znaleźć złoty środek i rozwiązanie tego problemu. 

 

Organizery bagażnikowe Stayhold

 

Organizery Stayhold to wynalazek irlandzkiej firmy i uchodzą obecnie za jedne z najlepszych i najbardziej innowacyjnych organizerów na polskim rynku. Wyróżnia jest nie tylko starannie wykonanie z wysokiej jakości materiałów, ale również innowacyjne podejście do ich projektowania. Organizery Stayhold nadają się zarówno do podłoży welurowych (mają wtedy mocownaie na rzepy), ale także do podłoży gumowych i do materiałów welurowych z krótkich włosiem, które nie łapią się na rzepy. 

 

Szczególnie ciekawie prezentują się organizery do mat gumowych. Posiadają specjalne wypustki, nachylone pod odpowiednim kątem. Zakupy stawia się na ich podstawie, dzięki czemu ciężar produktów, blokuje stayholda przez przesuwaniem. Testowaliśmy te organizery wielokrotnie i nie ma znaczenia czy to drobne zakupy, czy ciężka woda mineralna - stayhold trzyma się mocno. Stayholdy, które nadają się do mat gumowych, nazywają się Sidekick. 

 

Z kolei Stayholdy na podłoża welurowe, umożliwiają stosowanie specjalnych pasków do organizerów bagażnikowych, dzięki czemu z jednego strony postawimy zakupy, a z drugiej przymocujemy chociażby butelkę wina. 

 

Ciekawe produkt wprowadziła ostatnia firm Kjust, znana z produkcji toreb samochodowych dopasownych do bagażnika danego pojazdu. Ich organizer kjust, to usztywniony, rozkładany pojemnik z przegródkami. Jeżeli go nie używamy można go szybko złożyć by zabierał minimalną ilość miejsca. Po rozłożeniu, można bez problemu przewieźć drobne rzeczy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl