• Zwrot do 30 dni
  • Darmowa dostawa od 99 zł
  • Wysoka jakość obsługi klienta
  • Fachowa pomoc

Antyradar Whistler Pro78GXi X2 z GPS

Kod produktu: whistlerpro78gxi
Producent: Whistler
Cena: 1 149,00 zł 1149.00
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
ilość
-
+
szt.
Zyskujesz 1 149 pkt [?]

Opis

Antyradar Whistler Pro78GXi Euro X2 z modułem GPS to najwyższy kompaktowy model tego renomowanego producenta. Profesjonalny sprzęt dla osób, które nie znoszą kompromisów. Jesteśmy oficjalnym sprzedawcą, więc nasze modele mają aktualną mapę fotoradarów stacjonarnych w Polsce i reszcie Europy - nasi klienci mogą aktualizować bazę bezpłatnie. Poprawione osiągi nowej serii EuroX2, pozwoliły na zwiększenie czułości, przy jednoczesnym obniżeniu ilości fałszywych alarmów. 

Moduł GPS przydaje się nie tylko do ostrzegania o fotoradarach, ale również pozwala na określenie prędkości poniżej której wyłącza dźwięki. Funkcja przydatna w mieście np. przy jeździe poniżej 40km/h. 

Pro 78GXi z GPS ma wysokiej jakości niebieski wyświetlacz OLED z dodatkową opcją automatycznego ustawiania jasności. Dzięki temu komunikaty będą widoczne w każdych warunkach, a przy tym nie będą oślepiać i dekoncentrować w nocy. 

Ten model to również komunikaty głosowe, peryskopowe diody alarmowe oraz różne dźwięki alarmowe dla każdego pasma. Producent przewidział również funkcję automatycznego wyłączania, która oszczędzi baterię w okresie bezczynności. 

Ogromny postęp poczyniono w przypadku wykrywania pasma Ka. Tryb Ka Narrow Plus pozwala na wykrycie fotoradarów AD9, czyli takich, które montowane są chociażby w samochodach ITD Inspekcji Transportu Drogowego. Znacznie poprawiono również wykrywanie radarów impulsowych, również w trybie 60ms.

Kolejnym usprawnieniem jest zastosowanie nowej generacji odbiornika laserowego. Pozwala to na wykrywanie takich pistoletów laserowych jak Traffi patrol XR, Riegl, Jenoptik, Laveg, Truspeed i wielu innych. 

Dodanie funkcji LSID pozwala na identyfikację sygnałów laserowych. Otrzymujemy nie tylko informację o częstotliwości impulsów wysyłanych przez laser (PPS), ale możemy również wyeliminować fałszywe alarmy o określonej wartości PPS. W ramach LSID urządzenie ma wprowadzone wszystkie najnowsze częstotliwości, również laserów działających w trybie Stealth. 

Podobne zadanie pełni funkcja RSID - identyfikuje sygnał radarowy w paśmie Ka. Pozwala to na łatwiejsze odróżnienie sygnały fałszywego od prawdziwego. Otrzymujemy jasną informację czy sygnał mieści się w zakresie używanym przez radary policyjne. Funkcja obejmuje 5 zakresów pasma Ka: 33.8 GHz, 34.0 GHz, 34.3 GHz, 34.7 GHz, 35.5 GHz. W momencie odebrania innego zakresu, na wyświetlaczy pojawi się tylko informacja Ka. 

Wygodne menu pozwala na zmianę jasności wyświetlacza, włączenie funkcji automatycznego wyciszenia, czy przełączania pomiędzy 3 trybami pracy urządzenia w mieście. Miłośnicy danych docenią również numeryczny wskaźnik siły sygnału.

Zawodowi kierowcy docenią także funkcję STAY ALERT, która dzięki zastosowaniu peryskopowych diod alarmowych, umożliwia sprawdzanie koncentracji kierowcy w czasie jazdy.

Należy dodać, że Pro78GXi Euro X2 jest niewidzialny dla wykrywaczy antyradarów VG-2, oraz jest bardzo trudno wykrywalny dla najnowszych detektorów SPECTRE. Taki wynik osiągnięto dzięki bardzo niskiej emisji. 

Antyradary Whistler to produkty wysokiej jakości z pełną 2-letnią gwarancją producenta. 

 

W zestawie znajduje się: 

- antyradar Whistler Pro 78 GXi Euro X2

- uchwyty do zamocowania

- kabel zasilający do zapalniczki

- kabel zasilający do montażu pod tapicerką

- kabel USB

- podkładka antypoślizgowa 

- polska instrukcja

 

Kupując w AutoMotoHit.pl otrzymają Państwo 2 gratisy: potrójny rozdzielacz gniazda zapalniczki z dodatkowym gniazdem USB oraz wygodne i estetyczne etui na antyradar. 

 

Dane techniczne:

- wgrana baza fotoradarów całej Europy, w tym Polski - aktualizowana na bieżąco

- aktualizacja bazy przez port USB

- GPS umożliwia automatyczne wyciszanie sygnałów poniżej określonej prędkości

- detekcja pasm X, K, Wąskiego Ka (Tryb Ka Narrow Plus), superszerokiego Ka (on/off)

- detekcja laserów w promieniu 360 stopni (wszystkie nowe europejskie lasery – Traffipatrol, Truspeed i inne) (on/off)

- odbiór sygnałów SWS (on/off)

- ochrona przed detektorami antyradarów VG-2

- detekcja radarów Instant-On/POP (impulsowych – np. ISKRA) również w trybie 60ms!

- funkcja LSID - identyfikacja sygnałów laserowych

- funkcja RSID - identyfikacja sygnałów radarowych Ka

- tryby wyciszania i automatycznego wyciszania

- komunikaty głosowe (on/off)

- czytelny wyświetlacz

- numeryczny wskaźnik siły sygnału

- peryskopowe diody alarmowe

- dodatkowe tryby FILTER do pasm X/K oraz Ka

- komunikaty dźwiękowe - 3 zestawy

- system automatycznego doboru jasności ekranu Auto Dim (on/off)

- automatyczne i ręczne wyciszanie

- priorytety alarmów przy wykryciu kilku sygnałów jednocześnie

- zabezpieczenie przed zaśnięciem (on/off) 

- wybór czułości trasa/miasto - trzy poziomy

- funkcja oszczędzania energii (on/off)

- system samotestujący (on/off)

- pamięć ustawień

- gwarancja 2 lata

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl