Pokrowce Elegance 2+1 Dostawcze Ford
Opis
Pokrowce Uniwersalne Elegance firmy AutoDekor to idealne rozwiązanie do zabezpieczenia foteli w większości samochodów. Jest to zestaw na fotele przednie do samochodów dostawczych. Wysokiej jakości welur (żakard w modelu p3 i p4) sprawi, że wnętrze samochodu nabierze nowego blasku. Pokrowce dostępne są w aż 4 wzorach do wyboru.
Pokrowce ELEGANCE 2+1 wykonane zostały z wysokiej jakości weluru oraz wytrzymałej dzianiny poliestrowej w bocznych częściach pokrowca.
Wszystkie materiały w całości laminowane są 3mm pianką poliuretanową, zapobiegającą przesuwaniu się pokrowców względem foteli.
W miejscach bardziej podatnych na przetarcia został zastosowany materiał trójwarstwowy (dodatkowo wzmacniany podszewką).
Fotele przednie zostały ozdobione dodatkowo gustownym haftem.
Pokrowce uniwersalne ELEGANCE 2+1 dostępne są w czterech wzorach.
Wszystkie konfiguracje przedstawione zostały na poniższych fotografiach:



W pokrowcach ELEGANCE 2+1 użyte zostały wysokiej jakości materiały tapicerskie oraz wysokogatunkowy welur (żakard w wersji P3, P4).
Pokrowce w standardzie posiadają certyfikowany szew AIRBAG, dzięki czemu przystosowane są do samochodów zarówno z bocznymi poduszkami powietrznymi w fotelach, jak i do standardowych siedzeń. Dzięki zastosowaniu specjalnego szwu, zakrywają fotele w całości nie zakłócając pracy AIRBAG-ów.

Oczywiście rozwiązanie to jest wielokrotnie przebadane oraz certyfikowane.
Badania potwierdzone certyfikatem bezpieczeństwa zostały wykonane przez Przemysłowy Ośrodek Motoryzacji (PiMOT) z siedzibą w Warszawie,który zatwierdził bezpieczeństwo produktu, wydając certyfikat bezpieczeństwa "B".

W pokrowcach ELEGANCE 2+1 zastosowane zostały regulowane rzepy w przednich fotelach, dzięki czemu nie ma potrzeby wykonywania otworów na zagłówki.

Pokrowce produkowane przez naszą firmę zasłaniają fotele w całości, przez co znakomicie chronią fotele przed zabrudzeniem, są trwałe i łatwe do czyszczenia, a dzięki modnym wzorom odświeżają wnętrze oraz poprawiają jego estetykę.

Każdy zestaw zapakowany jest w szytą walizkę wielokrotnego użytku.

KOMPLET ZAWIERA:
- 1 Pokrowiec na fotel kierowcy
- 1 Pokrowiec na podwójną ławkę pasażerską
- 3 Pokrowce na zagłówki
- Haczyki oraz inne elementy montażowe
Lista dopasowań pokrowców ELEGANCE 2+1:
|
MARKA
|
MODEL
|
| CITROEN | JUMPER, JUMPY, BERLINGO VAN |
| FIAT | DUCATO, SCUDO |
| FORD | TRANSIT |
| HYUNDAI | H100, H1 CARGO, STAREX CARGO |
| IVECO | DAILY, EURO CARGO, NEW CARGO |
| MERCEDES | SPRINTER, VITO, VIANO |
| MITSUBISHI | L300, SPACE GEAR |
| NISSAN | INTERSTAR, PRIMASTAR |
| OPEL | MOVANO, VIVARO |
| PEUGEOT | BOXER, EXPERT, PARTNER VAN |
| RENAULT | MASTER, TRAFFIC |
| VOLKSWAGEN | CRAFTER, LT, T3, T4, T5, T6 |
Dane techniczne
| Dopasowanie | Ford |