Wideorejestrator CarForce A 300 FULL HD LCD
Opis
CarForce A300 to prosty i niezawodny model wideorejestratora, zapewniający bardzo dobre parametry, przy niskiej cenie. 3 calowy wyświetlacz, szeroki kat widzenia 150 stopni i dobry tryb parkingowy to cechy, które zadowolą również bardziej wymagających klientów.
Jednym z najważniejszych elementów wideorejestratora jest wyświetlacz, który umożliwia nie tylko nawigacje po menu, ale tez podgląd aktualnie rejestrowanego obrazu oraz poprawne ustawienie rejestratora podczas instalacji. Wideorejestrator A300 został wyposażony w 3-calowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości.
A500 obsługuje karty MicroSD do 32GB - zapisy z kamery można przenosić z kamery zarówno przez karte pamięci jak i przez podpięcie kamery pod kabel USB. Ciekawą funkcją jest uchwyt zintegrowany z ładowarką. Dzięki czemu kamerę można wypiąć z uchwytu, bez ruszania kabla poprowadzonego wcześniej np. w podsufitce.
Kamera wyposażona jest w 2 czujniki:
1. Motion sensor - wykrywa ruch przed kamerą. Dzięki temu, w połączeniu z trybem parkingowym, pozwala na włącznie kamery w momencie aktu wandalizmu.
2. G-sensor - sensor, który reaguje na uderzenia, nierówności itp. Dzięki temu, mamy pewność, że fragment, na którym nagrał się wypadek, nie zostanie napisane i jest zabezpieczone jako materiał dowodowy na karcie pamięci.
Dane techniczne:
Procesor / sensor : CPU - GP5168 / Sensor - AR0330
Ekran : 3 cale
Obiektyw : Ultraszerokokatny (150 ) HD
Obsługiwane języki: PL, EN, DE, IT, FR, CS, SK, JAP, ZH, KO
Format zapisu: .MOV / H.264
Rozdzielczość: 1920 x 1080 / 30fps 1280x720 / 30 fps
Detekcja ruchu: TAK
Tryb zdjęciowy: TAK - 12 megapixeli JPG
Głosnik / mikrofon: TAK / TAK
USB: TAK
Bateria i zasilanie: Wbudowana. Zasilanie 5V 1.5A