• Zwrot do 30 dni
  • Darmowa dostawa od 99 zł
  • Wysoka jakość obsługi klienta
  • Fachowa pomoc

Wideorejestrator BlackVue DR750S-2CH + karta SD 16GB

Kod produktu: dr750s-2ch
Producent: BlackVue
Cena: 1 799,00 zł
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
1799.00
ilość
-
+
szt.
Zyskujesz 1 799 pkt [?]

Opis

Wideorejestrator BlackVue DR750s-2CH jest najnowszym dwukanałowym urządzeniem rejestrującym obraz w jakości Full HD 1920x1080 60fps przód oraz 1920x1080 30fps tył. Zestaw zawiera 2 kamery (na przód oraz tył pojazdu). Obie kamery posiadają szerokokątny obiektyw aż 139°. BlackVue DR750s-2CH to najwyższy model w klasie wideorejestratorów. Posiada wbudowany odbiornik GPS oraz moduł Wi-Fi. Moduł Wi-Fi umożliwia archiwizację nagrań na zewnętrznym serwerze producenta (chmurze). Dodatkowym atutem tego urządzenia jest użycie w przedniej kamerze przetwornika Sony Starvis znacznie poprawiającego jakość obrazu, nawet podczas nagrywania w nocy. Niewielki rozmiar urządzenia sprawia, że jest ono praktycznie niezauważalne, dodatkowo obudowę wykonano z czarnego, matowego materiału wtapiającego się w tło wnętrza pojazdu, chroni to przed niechcianą ingerencją w zarejestrowane nagrania. DR750s-2CH posiada czujniki ruchu oraz wstrząsu, co pozwala na zapis nagrań w 3 różnych trybach pracy: Normal/Event/Parking w zależności od okoliczności zdarzenia. W zestawie u nas dodatkowo karta 16 GB firmy Blackvue.

Specyfikacja:

Model: DR750S-2CH
Liczba kanałów: 2
Pamięć: karta micro SD max. 128 GB
Wymiary / waga: przód: 118.5 mm. x Ø36 mm. /96 g
  tył: 67.4 mm. x Ø 25 mm. /28 g
Tryby rejestracji: Normal, Event (czujnik wstrząsu), Parking (czujnik wstrząsu + czujnik ruchu), Manual
Matryca: przód: CMOS 2.0 Mpx SONY Starvis
  tył: CMOS 2.0 Mpx SONY Starvis
Kąt obiektywu: przód: 139° (przekątna), 103° (poziom), 77° (pion)
  tył:139° (przekątna), 108° (poziom), 57° (pion)
Rozdzielczość max: przód: Full HD (1920x1080)@ 60 fps
  tył: HD (1920x1080)@ 30 fps
kompresja MP4
Mikrofon
Głośnik
Czujnik ruchu
Czujnik wstrząsu
Rodzaj baterii superkondensator
Zasilanie DC 12V- 24V (max. 1A/12V)
Średni pobór prądu ok. 400 mA (z wyłączonymi modułami GPS i Wi-Fi ok. 300 mA.)
Temperatura pracy -20ºC- +60ºC
Temperatura przechowywania -20ºC- +70ºC
Certyfikaty przód:FCC, CE, RoHS, Telec, RCM, WEEE
  tył: FCC, CE, RoHS, RCM, WEEE
Moduły: moduł GPS, moduł Wi-Fi
Dodatkowe funkcje: zabezpieczenie przed przegrzaniem, komunikaty głosowe, sygnalizacja LED

Zintegrowany moduł GPS pozwala na zapis dodatkowych danych: prędkość, pozycja pojazdu na mapie, pozycja pojazdu wg współrzędnych, ślad przebytej trasy.Moduł Wi-Fi umożliwia łączenie rejestratora ze smartfonem lub tabletem. Przy wykorzystaniu dostępu do sieci użytkownik jest w stanie archiwizować nagrania na chmurze (funkcja over the cloud).

 

Wideorejestrator DR750s-2CH nagrywa w pętli pozwalając na zachowanie aktualności nagrań, usuwając i nadpisując najstarsze nagrania, gdy miejsce na karcie się skończy. Wbudowane czujniki wstrząsu i ruchu pozwalają na automatyczne przełączenie pomiędzy różnymi trybami pracy urządzenia. Odnalezienie poszczególnych zdarzeń na karcie pamięci nie będzie więc stanowiło problemu.  

 

Zbliżenie dłoni do sensora umieszczonego na obudowie spowoduje włączenie lub wyłączenie rejestracji dźwięku. Za pomocą przycisku na bocznej ściance urządzenia istnieje możliwość włączenia modułu Wi-Fi lub sformatowania karty micro SD. Każda zmiana ustawień zostanie potwierdzona komunikatem głosowym. 

BlackVue Over the Cloud daje możliwość połączenia z wideorejestratorem w dowolnym czasie i z każdego miejsca na świecie. Obraz jest przekazywany na żywo, dodatkowo użytkownik otrzymuje powiadomienia o zdarzeniach na swój telefon. Over the Cloud to także tworzenie kopii zapasowych i przechowywanie ich w chmurze oraz odtwarzanie ich z pamięci wideorejestratora lub chmury w dowolnym momencie.

Funkcja night vision znacznie poprawia obraz w nocy. Umożliwia to przetwornik Sony Starvis.

Posiadacz BlackVue DR750s-2CH może skorzystać z aplikacji BlackVue Viewer udostępnionej na systemach Windows oraz Mac. Aplikacja umożliwia odtwarzanie obrazu i dźwięku oraz odczytanie dodatkowych parametrów jazdy zapisanych przez rejestrator np. zapisów z czujnika wstrząsów. Dzięki niej można również zmienić konfigurację ustawień pracy urządzenia.

Doskonale wykonana matowa obudowa wtapia się w tło sprawiając, że wideorejestrator jest niemal niewidoczny z zewnątrz.

 

Wideorejestrator jest kompatybilny z urządzeniami Power Magic Pro oraz Power Magic Battery Pack B-112 umożliwiając dodatkową pracę urządzenia nawet podczas postoju na parkingu. 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl